Ga verder naar de inhoud

Loop voor en met IBD-patiënten

13 mrt. 2024

Neem deel aan de short run van de 10 Miles van Antwerpen en/of 20 km van Brussel

Beste hardloopliefhebbers,

Heb je altijd al eens willen deelnemen aan de 20 km van Brussel? Dan is dit je kans! Wij, de Crohn en colitis ulcerosa vereniging, nodigen je uit om deel uit te maken van ons team en samen deel te nemen aan de 20km van Brussel .

Dit is meer dan zomaar een sportieve uitdaging. Door met ons mee te lopen, steun je niet alleen elkaar, maar ook diegene die lijden aan de ziekte van Crohn en colitis ulcerosa. In België lijden ongeveer 45.000 personen aan een chronische inflammatoire darmaandoening. Het is onze missie om bewustwording te creëren over deze onzichtbare aandoening en de implicaties op de levenskwaliteit.

Als deelnemer aan ons team ontvang je van ons een gepersonaliseerde T-shirt.

  • De 20 km van Brussel gaat door op zondag 26 mei 2024

Samen kunnen we een verschil maken en laten zien dat we solidair zijn met degenen die leven met deze uitdagende aandoeningen.

Dus, trek je loopschoenen aan, sluit je aan bij ons team en laten er samen een onvergetelijke en sportieve dag van maken!

Samen staan we sterker!

Schrijf nu in en neem deel aan de short run van de10 Miles of 20 km van Brussel

Naam
Ik wil deelnemen aan: 
Ik heb T-shirt maat: 
Loopkeuze 

Met de steun van deze sponsors Alle sponsors bekijken